Kamera GoPro 2 czy inna ?

Wszystko o realizacji filmów i robieniu zdjęć górskich: sprzęt, montaż filmów, obróbka zdjęć,
filmowanie i fotografia w warunkach ekstremalnych.

Moderatorzy: Sebastian Chrząszcz, Tomek Mazur

Kamera GoPro 2 czy inna ?

Postprzez twister » Wt sty 07, 2014 9:11 am

Witam
jakiś czas temu pisałem na forum że szukam kamery. Mianowicie chodzi o kamerę GoPro znaczy tak myślę że będzie to dobre rozwiązanie?
Potrzeba mi kamery aby rej. przebieg mojej trasy itp. Wiadomo nie będę latał z kamerą w ręku więc proszę mi powiedzieć czy warto w taką kamerę inwestować czy dokupić do zwykłej kam. jakiś uchwyt i to by było to samo ?
wiem że obraz który drga jest ciężki do nagrania a gopro podobno dobrze sobie z tym radzi
twister

Re: Kamera GoPro 2 czy inna ?

Postprzez wyjadacz porzeczek » N sty 12, 2014 11:17 pm

Aktualnie na rynku jest co najmniej kilka przyzwoitych kamer.
Jeżeli zależy Ci na topowej jakości i kręceniu materiału w słabym oświetleniu to polecam black edition +
Jeżeli chodzi tylko o dokumentacje to wystarczy spokojnie white edition.

Jeżeli potrzebujesz dobrej stabilizacji to według wszelkich testów i mojego doświadczenia goPro jest najlepsze, godny polecenia jest również action cam od sony - tu stabilizacja jest również bardzo dobra i te kamerki też są bardzo solidne.

Jakość pracy z GoPro jest super, możliwość robienia naprawdę przyzwoitych zdjęć i ilość uchwytów i akcesoriów oszałamiająca.

Zabawa takimi kompaktowymi kamerkami jest po prostu rewelacyjna i każdy kto robi coś fajnego w terenie na prewno je doceni:)
wyjadacz porzeczek

Powrót do Foto/video górskie