Błyskanie

Wszystko o realizacji filmów i robieniu zdjęć górskich: sprzęt, montaż filmów, obróbka zdjęć,
filmowanie i fotografia w warunkach ekstremalnych.

Moderatorzy: Sebastian Chrząszcz, Tomek Mazur

Błyskanie

Postprzez bialydh » Wt gru 06, 2011 7:15 pm

Cześć,

Jestem tutaj nowy, więc witam wszystkich. Fotografia jest moim hobby od jakiegoś już czasu, natomiast niedawno postanowiłem popróbowac moich sił w fotografii wspinaczkowej. Mam pytanie odnośnie błyskania. Czy używacie lamp odłączonych od stopki jak jesteście w ścianie, czy raczej nie wchodzi to w grę? Jeśli tak, to jak umieszczacie lampy na wysokości (trzymacie w ręce, umieszczacie jakoś w ścianie, itd.)?

Jakich ustawień lamp i ile lamp używacie podczas sesji balderowych?

Pozdrawiam,
Maciek
bialydh

Re: Błyskanie

Postprzez Kamil Tamiola » Wt kwi 03, 2012 2:13 pm

Hey!
Lampy to dosyc skomplikowany temat! Jak zawsze wszystko zalezy gdzie i co fotografujesz...! Przepraszam, za tak malo wylewna odpowiedz ale jest to temat rzeka i ... w tej chwili pracuje nad eBookiem dla Craft & Vision na ten temat :) Mimo to, rzuc okiem na moja sesje fotograficzna z urban bouldering'u. Mam nadzieje, ze administrator forum nie obrazi sie, jesli zamieszcze wpis do swojego blog'a? http://blog.alpine-photography.com/2011 ... hotoshoot/

Sadze, ze w przeciagu 2 tygodni zaczne pisac na moim blogu-GORY of aspektach technicznych fotografii wiec zapraszam do monitorowania serwisu GORY online!

Sciskam,
Kamil
Kamil Tamiola

Postprzez smietana » Pn wrz 30, 2013 10:13 am

blog mi się bardzo podoba :)
smietana

Postprzez scarface5341 » Pn wrz 30, 2013 12:15 pm

Kamil Tamiola napisał(a):Hey!
Lampy to dosyc skomplikowany temat! Jak zawsze wszystko zalezy gdzie i co fotografujesz...! Przepraszam, za tak malo wylewna odpowiedz ale jest to temat rzeka i ... w tej chwili pracuje nad eBookiem dla Craft & Vision na ten temat :) Mimo to, rzuc okiem na moja sesje fotograficzna z urban bouldering'u. Mam nadzieje, ze administrator forum nie obrazi sie, jesli zamieszcze wpis do swojego blog'a? http://blog.alpine-photography.com/2011 ... hotoshoot/

Sadze, ze w przeciagu 2 tygodni zaczne pisac na moim blogu-GORY of aspektach technicznych fotografii wiec zapraszam do monitorowania serwisu GORY online!

Sciskam,
Kamil

Sprawdzam na bieżąco twoje wpisy i jestem pod wrażeniem, gratuluje !!
scarface5341

Postprzez noocny345 » Śr paź 02, 2013 10:32 pm

to błyskanie mnie też denerwuje..
noocny345

Postprzez aluminiowa » Pn paź 21, 2013 8:59 pm

noocny345 napisał(a):to błyskanie mnie też denerwuje..

Możesz wyjaśnić dlaczego ?
aluminiowa

Postprzez tomaszszczecin » Pn lis 25, 2013 1:21 pm

Za dużo roboty z tymi lampami
tomaszszczecin

Powrót do Foto/video górskie